• 1400/02/12 - 10:12
  • 11
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه به مناسبت روز استاد

دکتر شیما آب آب زاده سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم، با ارسال پیامی روز استاد را گرامی داشت.

در متن پیام دکتر"شیما آب آب زاده" آمده است:

به نام او که جان داد و فکرت آموخت

«ن والقلم و ما یسطرون»

گردش روزگار و چرخش ایام، دوباره ما را به روزی مقدس و ارزشمند، روز «استاد» رسانید؛ مناسبتی که یاد معلم بزرگ انقلاب، شهید «مرتضی مطهری» را زنده می دارد. ۱۲ اردیبهشت، روزنه ای است که از آن به رویدادی مهم نظر بیفکنیم و برای رسیدن به هدف‌های عالی‌تر و افق‌های روشن‌تر، طرحی نو دراندازیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، در آستانۀ سالروز شهادت استاد عالیقدر حوزه و دانشگاه، شهید مرتضی مطهری، افزون بر ارج نهادن به کوشش‌های ارزشمندتان در جهت اعتلای علمی دانشگاه، روز استاد را به محضرتان شادباش میگویم.

امید واثق دارم که از رهگذار تکاپوی علمی‌تان بر اقتدار و اعتبار دانشگاه علوم پزشکی قم افزوده خواهد شد و ما هر چه در راستای رفع موانع و فراهم ساختن امکان پیشرفت قدم برداریم، شایسته است؛ چه آنکه در جهان امروز تنها به مدد دانش‌اندوزی است که می توان قد علم کرد.

بادا که در پرتو مساعی سودمند علمی‌تان، شاهد پویایی و شکوفایی هر چه بیشتر دانشگاه باشیم.‌

در پایان با تشکر صمیمانه از جامعه سلامت کشور که بیش از یکسال است در خط مقدم میارزه با ویروس کرونا در حال فداکاری و از خودگذشتگی هستند، مجددا فرارسیدن روز استاد را به همکاران گرانقدر تبریک گفته و از خدای متعال توفیقات مستدام این گرامیان را مسالت نمایم.

دکتر شیما آب آب زاده 

سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم

  • گروه خبری : اطلاعیه فرهنگی
  • کد خبر : 41852
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید