• 1400/02/13 - 09:59
  • 9
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
ثقفی پور خبر داد:

آغاز عملیات احداث خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم با ظرفیت 400 نفر

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم از آغاز عملیات احداث خوابگاه پسران با ظرفیت 400 نفر در مجتمع پردیس خبر داد و گفت: اکنون خوابگاه پسران این دانشگاه از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

 

عابدین ثقفی پور طی گفت‌وگویی با اشاره به آغاز عملیات گودبرداری برای احداث خوابگاه پسران اظهار کرد: جذب اعتبارات موردنیاز از مجلس شورای اسلامی و دریافت مجوز لازم برای بهره‌مندی از تسهیلات بانک در راستای احداث این خوابگاه انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه خوابگاه پسران دانشگاه علوم پزشکی قم وضعیت مطلوبی ندارد، عنوان کرد: عملیات عمرانی ساخت خوابگاه پسران در مجتمع پردیس با چهار هزار متر مساحت و ظرفیت ۴۰۰ نفر امروز گودبرداری شد که امیدواریم طی چهار سال آینده این خوابگاه تکمیل شود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: در شرایط کرونایی که نزدیک به ۳۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های پسران و دختران مستقر بودند، فعالیت‌های عمرانی و رفاهی خود را متوقف نکرده و همچنان در حال آماده‌سازی بسترهای موردنیاز برای افزایش رفاه دانشجویان هستیم.

وی از انجام پروژه نهال‌کاری در محوطه خوابگاه کوثر و ایجاد سایه‌بان برای پیست دوچرخه‌سواری این خوابگاه یادکرد و گفت: گلخانه‌ای در خوابگاه کوثر احداث کرده‌ایم تا بتوانیم نیاز گل خوابگاه‌ها را تأمین و باقیمانده تولید گل خود را در اختیار مجتمع پردیس قرار دهیم.

ثقفی پور خاطرنشان کرد: سالن جلساتی را در خوابگاه کوثر تجهیز کردیم تا بتوانیم بعد از کرونا از این سالن برای جلسات استفاده کنیم و تجهیزات ایمنی در حوزه برق برای این خوابگاه تأمین‌شده است.

وی از تأمین تجهیزات کامل صنعتی برای آشپزخانه دانشگاه علوم پزشکی قم یاد کرد و گفت: برای غذای دانشجویی خرید میوه را در دستور کار قرار داده‌ایم و امیدواریم بعد از کرونا از نظر حجم و کیفیت غذاها تغییر قابل‌توجهی داشته باشد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: برای احداث سلف مرکزی در نقشه مجتمع پردیس جانمایی انجام و ردیف بودجه‌ موردنیاز در نظر گرفته‌شده است که امیدواریم به‌زودی بتوانیم کار را شروع کنیم.

انتهای پیام/

 

 

  • گروه خبری : اخبار دانشجویی
  • کد خبر : 41851
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید