ساختار معاونت
نظرسنجی
نظر شما راجع به مطالب سایت چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 719378
بازديدکنندگان امروز: 388
کل بازديدکنندگان: 2054248
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.4836 ثانيه
اخبار > سوال 3 :سلام،هر وقت کاری انجام می دهم و کسی بهم نگاه میکنه دستم می لرزه،چیکار کنم که دیگه دستم نلرزه (راستی من احساس خوبی نسبت به خودم ندارم البته این احساس گذرا ودوره ای هست.)


  چاپ        ارسال به دوست

سوال 3 :سلام،هر وقت کاری انجام می دهم و کسی بهم نگاه میکنه دستم می لرزه،چیکار کنم که دیگه دستم نلرزه (راستی من احساس خوبی نسبت به خودم ندارم البته این احساس گذرا ودوره ای هست.)

برای تشخیص آنکه رفتار و احساسات شما بهنجار یا نابهنجار است ، بایستی به صورت حضوری به مشاور دانشگاه  مراجعه کرده تا رفتار و احساسات شما مورد بررسی  ورازیابی دقیقی قرار بگیرد. لرزش دست در حضور جمع ممکن است به علت ترس شما از قرار گرفتن در جمع باشد. واگر با نشانه های بدنی و حسی دیگر همراه شود، ممکن است به نوعی بیماری تبدیل شود. کلید پیروزی بر اضطرابهای اجتماعی ، به چالش کشیدن و تغییر افکار نادرستی است که به هنگام قرار گرفتن در جمع، در ذهن شما شکل میگیرد. زیرا تنها درصورت غلبه براین افکار است که رفتار فرد نیز تغییر میکند و در مسیر درست قرار میگیرد.برای این منظور به  روانشناس مراجعه کنید. زیرا علاوه بر آن چیزی که گفته شد ،صحبت کردن در مورد ترسها و افکارتان نیز در کاهش اضطراب شما موثر است .پیشنهاد میکنیم یه طور منظم ورزش کنید . نکته اخر اینکه  به جای  فرار ازکار کردن در جمع،  با تمرین و تکرار سعی کنید در معرض چنین موقعیتهایی قرار بگیرید. درابتدا کاری را درحضور دو نفر انجام دهید و سپس در جمع  سه نفره و به تدریج در حضور افراد بیشترانجام دهید .این تمرین باید به طور مستمرومنظم انجام شود تا به مرور کنترل رفتارتان در دستتان قرار بگیرد.


١٠:٢٠ - پنج شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٣    /    شماره : ١٧٧٢٨    /    تعداد نمایش : ٧٦٧خروج