• 1400/10/01 - 11:38
  • 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دبیر شورای بدوی انضباطی دانشجویان دانشگاه خبر داد:

دوره آموزشی تخصصی توجیهی انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

مهران لاچینی دبیر شورای بدوی انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم طی گفت‌وگویی، گفت: پیرو ابلاغ نظام نامه جامع آموزشی، این دوره در بستر مجازی و از طریق سامانه آموزش مجازی نوید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی، مهران لاچینی طی گفت‌وگویی، با اعلام این خبر اظهار داشت: در این دوره آموزشی، 370 نفر از دانشجویان جدیدالورود ترم تحصیلی مهرماه 1400 و دانشجویان ورودی 1401-1400 تمامی رشته‌های دانشکده‌های پزشکی، دندانپزشکی، بهداشت، پیراپزشکی و پرستاری و مامایی حضور داشتند.

دبیر شورای بدوی انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد:منابع و محتوای ارائه شده در این دوره شامل آیین نامه انضباطی دانشجویان، شیوه نامه اجرایی آیین نامه انضباطی، آیین نامه رفتار و پوشش حرفه‌ای دانشجویان و دیگر آیین‌نامه‌های مرتبط با حوزه‌های دانشجویی بودند.

وی افزود: دوره مذکور به صورت بلندمدت و از تاریخ 28/8/1400 لغایت پایان آذر ماه جهت مطالعه منابع و محتوا در سامانه نوید تعریف و آزمون و نظر سنجی دوره نیز در سامانه آزمون فرادید دانشگاه از تاریخ 20 لغایت 22 آذر برگزار شد.

لاچینی یادآور شد: این دوره‌ هر ترم برای دانشجویان جدیدالورود به صورت حضوری در دانشکده‌ها و به تفکیک رشته برگزار می‌شود و از زمان شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش و حضور دانشجویان، به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دبیر شورای بدوی انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم در پایان با بیان اهمیت و ضروت برگزاری این دوره‌ها خاطرنشان کرد: از طرفی این دوره‌ها در دانشگاه‌ علوم پزشکی قم تأثیر به سزایی در ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان داشته و باعث کاهش و پیگیری از تخلفات در حوزه‌های دانشجویی شده است؛ بنابراین مدیریت شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه تمام تلاش و ظرفیت خود را به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این دوره‌ها انجام می‌دهند.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : اطلاعیه انظباطی
  • کد خبر : 48927

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید