• 1400/09/22 - 11:01
  • 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اولین جلسه کارگروه دانشگاهی نخستین «جشنواره مشارکت اجتماعی سلامت» دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

اطلاع رسانی شایسته و تشویق جامعه هدف برای شرکت در جشنواره، استفاده از ظرفیت سایت‌های مربوط به دانشگاه به منظور اطلاع رسانی و تشکیل گروه‌های مجازی و شیوه نامه و پوستر جشنواره جهت اطلاع رسانی و انتشاراز جمله مهترین موارد مصوب در این جلسه بودند.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی، اولین جلسه کارگروه دانشگاهی نخستین «جشنواره مشارکت اجتماعی سلامت» دانشگاه علوم پزشکی قم، با حضور دکتر شیما آب آب زاده معاون فرهنگی دانشجویی، محمدصادق فریدی مدیرفرهنگی، دکتر حسین خاکی مدیر سازمان‌های مردم نهاد خیرین سلامت و جمعی از مدیران، مسئولان و کارشناسان دانشگاه در سالن شهید مطهری واقع در ستاد دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ابتدا اعضای محترم جلسه نسبت به تشریح محتوای برگزاری جشنواره و پیشنهادات برگزاری هرچه باشکوه تر آن پرداختند و اطلاع رسانی شایسته و تشویق جامعه هدف برای شرکت در جشنواره، استفاده از ظرفیت سایت‌های مربوط به دانشگاه به منظور اطلاع رسانی، تشکیل گروه‌های مجازی و شیوه نامه و پوستر جشنواره جهت اطلاع رسانی و انتشاراز جمله مهترین موارد مصوب در این جلسه بودند.

گفتنی است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد اولین  «جشنواره مشارکت اجتماعی حوزه سلامت»  با هدف توسعه مشارکت‌های اجتماعی در حوزه سلامت، تکریم و تجلیل از اقشار مشارکت‌ها از جمله خیران، تشکل‌های مردم نهاد، گروه‌های داوطلب، شرکت‌های فعال در حوزه   CSR و گردآوری آثار و تولیدات هنری، فرهنگی، علمی و ادبی در حوزه مشارکت اجتماعی را برگزار  نماید.

 کار داوطلبی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی، فردی و سازمانی، مشارکت اجتماعی در بحران‌ها، سرمایه‌گذاری اجتماعی، مشارکت اجتماعی از منظر دین، اخلاق و موانع موجود در جلب مشارکت‌های عمومی از جمله محورهای این جشنواره هستند

عموم شهروندان، دانشجویان و دانش‌آموزان سراسرکشور می‌توانند در  این جشنواره شرکت کنند.

 .گفتنی است؛ به برندگان این جشنواره،   لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد

 .علاقمندان می توانند  برای دریافت اطلاعات بیشتر  به https://festivalsph.ir  مراجعه کنند

انتهای پیام/

 

 

 

  • گروه خبری : خبر ویژه,جشنواره
  • کد خبر : 48977

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید