• 1400/09/20 - 11:41
  • 29
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشست صمیمی دانشجویان با معاون فرهنگی دانشجویی مطرح شد؛

از بیان دغدغه‌های صنفی رفاهی دانشجویان تا انتقاد از سلیقه‌ای شدن پرداختن به موضوعات فرهنگی

نشست صمیمی اعضای شورای صنفی و فعالین فرهنگی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم با دکتر آب آب زاده معاون فرهنگی دانشجویی به مناسبت گرامیداشت 16 آذر ماه، روز دانشجو برگزار و دانشجویان به بیان مهمترین دغدغه‌های فرهنگی و صنفی رفاهی دانشکده پرداختند.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی، این نشست صمیمی با حضور خانم دکتر آب آب زاده معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، دکتر مهدی زاده رئیس دانشکده دندانپزشکی، آقای محمدصادق فریدی مدیر فرهنگی و جمعی از اعضای شورای صنفی و فعالین فرهنگی دانشکده برگزار و در آن دانشجویان به بیان مهم‌ترین دغدغه‌ها و مسائل و مشکلات فرهنگی، صنفی رفاهی و آموزشی دانشکده پرداختند.

نبود بوفه و کمبود کتب جدید و رفرنس برای استفاده اساتید و اعضای هیئت علمی و دانشجویان و اطلاع رسانی پایین بابت دریافت جریمه دیرکرد بازگرداندن کتاب از جمله مهمترین مسائل صنفی رفاهی بودند که از سوی اعضای شورای صنفی دانشکده مطرح و مقرر شد نامه‌ای از طریق اعضا به صورت مکتوب تنظیم و به معاونت فرهنگی دانشجویی ارسال و جهت بررسی در هیئت رئیسه مطرح شود.

همچنین مقرر گردید موضوع به روز نبودن کتب دانشکده از طریق خانم دکتر مهدی پور پیگیری شود.

کمبود نیرو ی انسانی و کارشناس در دانشکده نیز که بیشتر مربوط به مسائل آموزشی دانشکده می‌شد از دیگر مسائل مطرح در جلسه بود که دکتر آب آب در این رابطه اظهار داشت: استفاده از نیروهای طرحی و یا دانشجویان فارغ التحصیل که تمایلی برای ورود به فضای درمان ندارند دو وسیله رفع این مشکل هستند.

بیان دغدغه‌های فرهنگی از سوی فعالین فرهنگی دانشکده از دیگر بخش‌های این نشست صمیمی بود که در آن از سلیقه‌ای شدن پرداختن به موضوعات فرهنگی انتقاد و بر لزوم برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی پیرامون فرهنگ و الزامی بودن حضور در این دوره‌ها تأکید شد.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : اخبار معاونت دانشجویی,اخبار دانشجویی,خبر ویژه
  • کد خبر : 48679

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید